Ystäväksi maahanmuuttajaäidille

Seuraavat Ystäväksi maahanmuuttajaäidille -toiminnan koulutukset

 

Kevät 2018

 

Matinkylä, Espoo ke 6.6. klo 17.00 - 20.30

Järvenpää la 9.6. klo 9.30 - 14.30


Ilmoittauduthan siihen koulutukseen, johon aiot tulla. 

Vuoden aikana järjestämme lisää koulutuksia, joista ilmoitamme näillä sivuilla. 


Lisätietoja:

Virpi Heinola
p. 044 728 9599 tai virpi.heinola(a)mll.fi
 

Raila Turunen p. 044 9742 863 tai raila.turunen(a)mll.fi

Mari Hoppari p. 044 753 1832 tai mari.hoppari(a)mll.fi

Sonja Lehmonen p. 044 971 5872 tai sonja.lehmonen(a)mll.fi

Pia Pettersson p. 044 7506 635 tai pia.pettersson(a)mll.fi

Minna Pääskylahti p. 044 7114 422 tai minna.paaskylahti(a)mll.fi

Tanja Aakko 044 2810 709 tai tanja.aakko(a)mll.fi

Laura Koljonen p. 044 741 5376 tai laura.koljonen(a)mll.fi